قهرمانی آصف شفیعی اسکیت باز کاشانی در مسابقات کشوری

قهرمانی آصف شفیعی اسکیت باز کاشانی در مسابقات کشوری

نوشته شده توسط روابط عمومی __ سه شنبه 21 آبان 1398 9:39:54

قهرمانی آصف شفیعی اسکیت باز کاشانی در مسابقات کشوری

طی رقابت‌های اسکیت ماراتن قهرمانی کشور در کرمانشاه بمناسبت هفته تربیت بدنی آصف شفیعی اسکیت باز کاشانی به مقام قهرمانی دست یافت

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان کاشان و به نقل از روابط عمومی  فدراسیون اسکیت ، مسابقه اسکیت ماراتن قهرمانی کشور بمناسبت هفته تربیت بدنی به میزبانی استان کرمانشاه با حضور پرشکوه ورزشکاران از اکثر نقاط ایران برگزار شد .

در این دوره از رقابت ها اسكيت بازان مسافتي به طول ۴۲ کیلومتر را در بلوار تاقبستان پیمودند.

در پایان پنجمین دوره رقابت‌های اسکیت ماراتن کشور در رده سنی جوانان امیرحسین اکبری از کرمانشاه، سهراب رنگ آمیز از خراسان رضوی و شروین اولیاءزاده از البرز به ترتیب اول تا سوم شدند و در رده سنی بزرگسالان محمد صالحی از کرمانشاه، علی راوری از خراسان رضوی و محمدامین حیدری از زنجان مقام‌های اول تا سوم را کسب کردند.

همچنین در رده سنی ٣٠ تا ٤٠ سال آصف شفیعی از اصفهان اول شد و پوریا شفیعی از اصفهان و سید مسعود شریفیان از خراسان شمالی به ترتیب دوم وسوم شدند.

در رده سنی ٤٠ تا ٥٠ سال نیز ابوالفضل مجیدی از آذربایجان غربی، سعید کمالی از خراسان رضوی و فرهاد اسکندری از مازندران اول تا سوم شدند.

پنجمین دوره رقابت‌های اسکیت ماراتن قهرمانی کشور روز جمعه ۱۰ آبان ماه ۱۳۹۸ به میزبانی کرمانشاه و با حضور رییس فدراسیون اسکیت برگزار شد.

کلمات کلیدی :
قهرمانی آصف شفیعی اسکیت باز کاشانی در مسابقات کشوری -
تعداد نظرات ( 0)
تا کنونی نظری برای این مطلب ثبت نشده است
نظر بدهید