آغاز فعالیت رشته ورزشی اسکواش در کاشان

آغاز فعالیت رشته ورزشی اسکواش در کاشان

نوشته شده توسط روابط عمومی __ دوشنبه 15 مهر 1398 10:59:34

آغاز فعالیت رشته ورزشی اسکواش در کاشان

با سفر ریاست هیئت اسکواش استان اصفهان کاشان

سید رضا محمدی رئیس هیئت اسکواش استان اصفهان طی سفر به کاشان از پروژه در حال احداث سالن اسکواش کاشان بازدید کرد.

 به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان کاشان طی سفر رئیس هیئت اسکواش استان اصفهان به کاشان ضمن حضور در محل اداره ورزش و جوانان شهرستان کاشان در نشستی با رئیس اداره ورزش و جوانان از برنامه ها و چشم انداز هیئت استان و استقبال و مساعدت و همراهی هیئت استان برای توسعه این ورزش خبر داد .

محمدی در این نشست گفت :هیئت استان آمادگی این را دارد تا در تقویم استان و کشور یک رویداد فرهنگی ورزشی را تحت هر عنوانی که شهرستان کاشان اعلام نماید به نام کاشان ثبت نماید .

 در پایان این دیدار ،رئیس هیئت استان ضمن ارایه ابلاغ رئیس هیئت شهرستان کاشان ،به اتفاق همراهان خود  از محل اجرای پروژه در حال احداث سالن اسکواش کاشان و مجموعه رفاه کارگران بازدید به عمل آورد .

سالن اسکواش شهرستان کاشان با برآورد اولیه ۱۰ میلیارد ریال از طریق تملک دارایی‌های استان با اعتبار مصوب سال ۱۳۹۸ بالای ۶ میلیارد ریال در محل زمین ورزشی فاز ۲ ناجی آباد در هفته دولت کلنگ‌زنی شد و هم اکنون در مرحله اجرای فونداسیون فعال می باشد .

سالن اسکواش کاشان در زمینی به متراژ ۶۰۰ متر با امکانات 3کورت بازی، ساختمان لباسکنی ، سرویس بهداشتی و جایگاه حدود ۱۵۰۰ نفری تماشاچیان در حال احداث است که امید است در سال آینده به بهره‌برداری برسد.

کلمات کلیدی :
آغاز فعالیت رشته ورزشی اسکواش در کاشان -
تعداد نظرات ( 0)
تا کنونی نظری برای این مطلب ثبت نشده است
نظر بدهید