گردهمایی نواب رئیس بانوان هیئت های ورزشی شهرستان کاشان

گردهمایی نواب رئیس بانوان هیئت های ورزشی شهرستان کاشان

نوشته شده توسط روابط عمومی __ چهار شنبه 10 مهر 1398 10:47:31

گردهمایی نواب رئیس بانوان هیئت های ورزشی شهرستان کاشان

نواب رییس بانوان هیاتهای ورزشی کاشان در نشستی با حضور ریاست اداره ورزش و جوانان مسایل و مشکلات خود را مطرح و پیگیری کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان کاشان به مناسبت گرامی داشت هفته دفاع مقدس در راستای برنامه ریزی ویژه هفته تربیت بدنی و ورزش ،روز گذشته، نهم مهر ماه در محل سالن اجتماعات مجموعه شهید ناصر فکری کاشان با حضور نواب رئیس هیاتهای ورزشی شهرستان و ریاست اداره ورزش و جوانان کاشان برگزار شد .

در این نشست بعد از ایراد سخن توسط نواب رییس هیاتها در خصوص برنامه ها و مسایل و مشکلات هیات ها در بخش بانوان ،سرکار خانم هاشمی نسب مسئول امور ورزش بانوان اداره ورزش و جوانان جلسه به بیان نکاتی در خصوص موارد امر به معروف در ورزش بانوان و اماکن ورزشی و استفاده مربیان کارت دار در سالن های ورزشی ،ارائه گزارش عملکرد فعالیت ها در اسرع وقت به اداره و برنامه ریزی فعالیت های ویژه هفته تربیت بدنی و ورزش پرداختند.

این نشست توسط محمد جواد سلامیان زاده ریاست اداره و جعفر بزمی یان مدیر روابط عمومی اداره در قالب پرسش و پاسخ و حل مسائل و مشکلات و را هکارهای لازم  ادامه یافت .

از مصوبات این نشت می توان به - تشکیل اتاق فکر پیرامون مسائل ورزشی بانوان شهرستان در کمترین زمان ، ارائه شرح وظایف نواب رئیس ، معرفی نواب رئیس به رادیو جهت انجام مصاحبه رادیویی ،برگزاری چند برنامه ادغامی توسط هیئت ها به مناسبت هفته تربیت بدنی با برنامه‌ریزی اداره – اشاره کرد .

کلمات کلیدی :
گردهمایی نواب رئیس بانوان هیئت های ورزشی شهرستان کاشان -
تعداد نظرات ( 0)
تا کنونی نظری برای این مطلب ثبت نشده است
نظر بدهید