بیان دغدغه های دیرین جامعه ورزش شهرستان کاشان

بیان دغدغه های دیرین جامعه ورزش شهرستان کاشان

نوشته شده توسط روابط عمومی __ سه شنبه 5 شهریور 1398 9:50:44

بیان دغدغه های دیرین جامعه ورزش شهرستان کاشان

 در اولین نشست عمومی و روسای هیئت های ورزشی کاشان در سال ۱۳۹۸

 شب گذشته در اولین نشست عمومی روسای هیئت های ورزشی شهرستان کاشان مسائل و مشکلات و دغدغه های روسای هیئت های ورزشی از زبان ایشان مطرح شد.

 به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان کاشان شب گذشته در جلسه ۳ ساعته با حضور ریاست اداره ورزش و جوانان شهرستان کاشان ، دکتر ابریشمی راد شهردار کاشان ، دکتر مفرح نایب رئیس شورای اسلامی شهر کاشان و روسای هیاتهای ورزشی شهر کاشان و بخشهای تابعه برگزار شد.  

در این نشت ضمن بررسی و مسائل و مشکلات روسای هیات های ورزشی شهرستان ،از افتخارات غیر قابل اغماض ورزشکاران شهرستان در سطوح ملی و فراملی یاد شد.

 در این نشست روسای هیات های ورزشی شهرستان از درد کهنه ی عدم وجود بودجه و اعتبار کافی و لازم و بعضاً حداقلی درمقابل آمادگی صددرصدی برخی از تیم های شهرستان برای حضور در رقابت‌های کشوری گلایه‌مند بودند .

 در بخش دیگری از مطالب مطرح در این نشست از اجحاف انجام شده در حق ورزش کاشان از طرف استان اصفهان مبنی بر سرانه حداقلی شهرستان کاشان در سطح استان سخن به میان آمد که با توجه به اینکه شهرستان کاشان از لحاظ جمعیت در سطح شهرهای اول استان است اما در بعد سرانه ورزشی آخرین شهر استان است و این در حالی است که بسیاری از قهرمانی های ورزش کاشان از سطح استان فراتر و در حد ملی و فراملی قرار دارد.

 پایان بخش این نشست سه ساعته سخنان دکتر ابریشمی راد، شهردار کاشان بود که از قدرت جامعه ورزش در سطوح مختلف یاد کرد و همدلی را راهگشای حل مسائل و مشکلات عنوان نمود.

 ایشان در بخش دیگری از سخنان خود همکاری های بین دستگاهی را برای حل مشکلات یادآور شد و اشاره کرد که با حل مشکلات خصوصاً در بخش ورزش جامعه پویا و در حال توسعه را دارا خواهیم بود.

شایان ذکر است با توجه به نیاز زیرساخت‌های کم‌هزینه و زودبازده برخی از رشته های ورزشی مدال آور شهردارکاشان ضمن برشمردن عملکرد شهرداری کاشان در حوزه ورزش و جوانان قول ایجاد زیرساخت‌های مورد نیاز هیئت های ورزشی شهرستان را به برخی از روسای هیئت‌های ورزشی داد.

 این نشست از ساعت ۸:۳۰ الی ۱۱:۴۵  در محل سالن اجتماعات استادیوم شهید ناصر فکری کاشان برگزار شد.

کلمات کلیدی :
بیان دغدغه های دیرین جامعه ورزش شهرستان کاشان -
تعداد نظرات ( 0)
تا کنونی نظری برای این مطلب ثبت نشده است
نظر بدهید