دیدار با آزادگان ورزشی شهرستان کاشان در سالروز ورود آزادگان

دیدار با آزادگان ورزشی شهرستان کاشان در سالروز ورود آزادگان

نوشته شده توسط روابط عمومی __ پنج شنبه 31 مرداد 1398 8:54:57

دیدار با آزادگان ورزشی شهرستان کاشان در سالروز ورود آزادگان

به مناسبت سالروز ورود آزادگان سرافراز هشت سال دفاع مقدس جمعی از روسای هیئت های ورزشی شهرستان کاشان همراه با رئیس اداره ورزش و جوانان کاشان و رئیس بنیاد شهید انقلاب اسلامی کاشان به دیدار دو آزاده ورزشکار شهرستان کاشان رفتند.

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان کاشان در سالروز ورود آزادگان هشت سال دفاع مقدس جمعی از روسای هیئت های ورزشی شهرستان کاشان همراه با رئیس اداره ورزش و جوانان کاشان و رئیس بنیاد شهید انقلاب اسلامی کاشان به دیدار دو آزاده ورزشکار شهرستان کاشان رفتند.

در این دو دیدار حاج علی کنعان پیشکسوت فوتبال و حاج جواد معصومی که هشت سال را از سال 60 تا 68 در اسارت به سر برد به بازگویی خاطرات تلخ و شیرین دوران اسارت پرداختند که بسیار مورد توجه قرار گرفت.

حاج علی کنعان نیز که از همراهان حجت الاسلام ابوترابی و علیرضا طحانی در زندان ابوقریب و رومادیه بود در سال ۱۳۶۴ در عملیات قادر در منطقه اشنویه به اسارت نیروهای عراقی در آمد و در سال1368به وطن خود ایران اسلامی بازگشت.

ایشان ورزش را در دوران اسارت یکی از علل همدلی و همزبانی نیروهای ایران اسلامی به اسارت درآمده دانست و گفت به وسیله ورزش توانستیم نیروی جسمی و روحی اسرای ایرانی در اردوگاههای عراق را تقویت نماییم و ایشان را از انزوا نجات دهیم.

بیست و ششم مرداد سال ۶۹ میهن اسلامی شاهد حضور عزیزانی بود که پس از سال‌ها اسارت در زندان‌های مخوف رژیم بعث صدام، قدم به خاک پاک میهن اسلامی خود می‌گذاشتند. سالروز بازگشت غرور آفرین آزادگان سرافراز به میهن اسلامی، روز سراسر افتخاری است که  بر صفحات زرین انقلاب حک شد و یادآور ایامی مملو از شور و شادی و معطر به حضور دوباره عزیزانی است که عطر شهیدان را با خود داشتند.

کلمات کلیدی :
دیدار با آزادگان ورزشی شهرستان کاشان در سالروز ورود آزادگان -
تعداد نظرات ( 0)
تا کنونی نظری برای این مطلب ثبت نشده است
نظر بدهید