تیم والیبال نوجوانان استان اصفهان قهرمان مسابقات کشوری شد

تیم والیبال نوجوانان استان اصفهان قهرمان مسابقات کشوری شد

نوشته شده توسط روابط عمومی __ شنبه 22 تیر 1398 4:10:16

تیم والیبال نوجوانان استان اصفهان قهرمان مسابقات کشوری شد

تیم والیبال نوجوانان دسته 2استان اصفهان در مسابقات قهرمانی کشور که در شهرستان کاشان برگزار شد با حضور سه بازیکن اصلی از کاشان موفق شد به مقام قهرمانی این دوره از مسابقات دست یابد.

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان کاشان، تیم والیبال نوجوانان استان اصفهان که بازی فینال را در مقابل تیم خوب توابع تهران برگزار کرد ،موفق شد تا با نتیجه سه بر دو تیم توابع تهران را شکست داده و به قهرمانی این دوره از مسابقات دست یابد.

فینال مسابقات والیبال نوجوانان دسته دو کشور بین دو تیم اصفهان و توابع تهران که درمحل سالن ورزشی دانشگاه کاشان برگزار شد

در بازی پایانی و ست پنجم در یک بازی تنگاتنگ و نزدیک با نتیجه ۱۵ بر ۱۲  تیم خوب توابع تهران را شکست داد و به قهرمانی شیرین این مسابقات دست یافت.

تیم والیبال نوجوانان دسته 2 اصفهان با حضور سه بازیکن اصلی از کاشان با این قهرمانی به همراه تیم توابع تهران به دسته یک نوجوانان کشور صعود کرد.

بازیکنان اصلی و کاشانی تیم والیبال دسته دو نوجوان اصفهان عبارتند از : ابوالفضل بدیعی ،علی جوادی نیا،ابوالفضل ناظمی

شایان ذکر است تیم قزوین نیز پس از تیم‌های اصفهان و توابع تهران به مقام سوم این دوره از مسابقات دست یافت.

اسامی بازیکنان تیم نوجوانان استان اصفهان حاضر در مسابقات دو کشور عبارتند از :

ابوالفضل ناظمی بیدگلی،محمد عسگری ،محمد امین شاه پری،ابوالفضل عباس پور گل سفیدی،مهدی بیاتی،محمد متین جعفری باغملکی،مهدی طهماسبی بروجنی،علی جوادی نیا،فرزانه جابری زاده انصاری،آرمین فتحی ،ابوالفضل بدیعی،سید پوریا پاکروان،امیرحسین یوسفی،علیرضا زیبنده پور، مربی: علی بهرامی، کمک مربی: مهدی رودخانه فینی،

قضاوت این دوره از مسابقات را آقایان : احمد سرمست داور بین المللی،مهدی توکلی داور ملی، مجتبی اسپرغم، داور ملی ، علی ایران پور ، داور ملی ،مجتبی نعمتی داور ملی، محمد هاشم آف داور ملی سرپرست فنی : شهباز صدری نماینده فدراسیون  : حسن فتاحی عهده دار بودند.

کلمات کلیدی :
تیم والیبال نوجوانان استان اصفهان قهرمان مسابقات کشوری شد -
تعداد نظرات ( 0)
تا کنونی نظری برای این مطلب ثبت نشده است
نظر بدهید