برگزاری همایش دوچرخه سواری در روستای نشلج کاشان

برگزاری همایش دوچرخه سواری در روستای نشلج کاشان

نوشته شده توسط روابط عمومی __ شنبه 15 تیر 1398 4:32:11

برگزاری همایش دوچرخه سواری در روستای نشلج کاشان

با همکاری دهیاری و خانه بهداشت نشلج و هیئت دوچرخه سواری شهرستان کاشان همایش دوچرخه سواری به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر با شعار سلامت همگام عدالت و عدالت همگام سلامت  از کاشان تا روستای نشلج برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان کاشان  و به نقل از نمایندگی ورزش و جوانان بخش نیاسر، اولین همایش دوچرخه سواری روستای نشلج جمعه ۱۴ تیرماه ۹۸ با حضور ۳۵ دوچرخه سوار از هیئت دوچرخه سواری شهرستان کاشان  با طی مسافت رفت و برگشت 90 کیلومتری کاشان تا نشلج برگزار شد .

همچنین در این همایش، آموزش دوچرخه سواری برای نوجوانان روستای نشلج توسط ریاست هیات دوچرخه سواری کاشان ارائه شد و پس از آن مسابقه ای نمادین دوچرخه سواری ۲۵بین دوچرخه سوار نوجوان نشلج برگزار شد که یوسف لطفی پور، محمدصادق بهدادکیا و سیدمحمدمتین محمدی به ترتیب مقام اول تا سوم را کسب کردند.

در این همایش که به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر توسط نمایندگی ورزش و جوانان بخش نیاسر و با همکاری دهیاری و خانه بهداشت نشلج و هیئت دوچرخه سواری شهرستان کاشان برگزار شد، جلسه مشاوره پیشگیری از مواد مخدر نیز توسط سرکار خانم گلستانه کارشناس دانشگاه علوم پزشکی کاشان اجرا شد.

شایان ذکر است در همایشی مشابه هفته گذشته نیز ،نمایندگی ورزش قمصر کاشان با همکاری شهرداری قمصر میزبان هیات دوچرخه سواری شهرستان کاشان بودند .

کلمات کلیدی :
برگزاری همایش دوچرخه سواری در روستای نشلج کاشان -
تعداد نظرات ( 0)
تا کنونی نظری برای این مطلب ثبت نشده است
نظر بدهید