فولاد امیر کبیرقهرمان والیبال پیشکسوتان جام رمضان کاشان شد

فولاد امیر کبیرقهرمان والیبال پیشکسوتان جام رمضان کاشان شد

نوشته شده توسط روابط عمومی __ دوشنبه 20 خرداد 1398 5:14:42

فولاد امیر کبیرقهرمان والیبال پیشکسوتان جام رمضان کاشان شد

والیبال پیشکسوتان جام رمضان شهرستان کاشان با حضور 7 تیم  در دو گروه سه  و چهار تیمی برگزار شد در محل باشگاه جهان پهلوان تختی شهرستان کاشان برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان کاشان  درگروه A این مسابقات ، تیمهای : باریج اسانس ، شهید موسوی ، رفاه کارگران ،شهاب آران و بیدگل و در گروه B: تیمهای سازمان رفاهی فرهنگی ،فولادامیرکبیر ،لوازم ورزشی حاجی صفی در مقابل هم صف آرایی کردند.

از گروه اول تیم های باریج اسانس و شهید موسوی، و از گروه دوم تیم های فولاد امیرکبیر و سازمان رفاهی فرهنگی به مرحله یک چهارم نهایی(نیمه نهایی) صعود کردند که تیم های فولاد امیرکبیر و سازمان رفاهی فرهنگی به ترتیب با برتری درمقابل  تیم های باریج اسانس و شهید موسوی  به مرحله فینال(نهایی) راه یافتند،

در پایان این دوره از مسابقات تیم فولاد امیرکبیر با برتری مقابل تیم سازمان رفاهی فرهنگی  به مقام اول و تیم های  سازمان رفاهی فرهنگی ،باریج اسانس به ترتیب مقام  دوم و سوم  این دوره از مسابقات را به خود اختصاص دادند.

در این دوره از مسابقات والیبال جام رمضان شهرستان کاشان () تیم در رده سنی آزاد و (7) تیم در رده سنی پیشکسوتان با معرفی تیم های اول تا سوم به کار خود در این دوره از مسابقات پایان داد.

کلمات کلیدی :
فولاد امیر کبیرقهرمان والیبال پیشکسوتان جام رمضان کاشان شد -
تعداد نظرات ( 0)
تا کنونی نظری برای این مطلب ثبت نشده است
نظر بدهید