تندیس طلا و لوح تقدیر برای باشگاه باریج اسانس کاشان

تندیس طلا و لوح تقدیر برای باشگاه باریج اسانس کاشان

نوشته شده توسط روابط عمومی __ چهار شنبه 11 اردیبهشت 1398 8:29:44

تندیس طلا و لوح تقدیر برای باشگاه باریج اسانس کاشان

در نخستین همایش ملی باشگاه داری کشور

در همایش ملی باشگاه داری از بین بیش از 25 هزار باشگاه خصوصی؛ عنوان برترین باشگاه ورزشی در حوزه استعدادیابی به باشگاه باریج اسانس کاشان تعلق گرفت.

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان کاشان و به نقل از روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی باریج اسانس کاشان، نخستین آیین تندیس ملی باشگاه داری روز سه شنبه 10 اردیبهشت ماه 1398 در سالن تربیت بدنی دانشگاه تهران برگزار شد.

در این مراسم، محمد رضا داورزنی معاون امور ورزش قهرمانی وزارت ورزش، دکتر رضا رجبی رئیس دانشکده تربیت بدنی دانشگاه تهران و دکتر داوری نیز حضور داشتند، که به 11 باشگاه برتر در حوزه های مختلف تندیس ملی باشگاه داری ارائه شد.

در ابتدای این مراسم، رجبی به عنوان میزبان نخستین آیین تندیس ملی باشگاه داری گفت: هدف از اجرای این برنامه، تشویق و برنامه ریزی جهت ارتقای سطح دانش و بهبود فضای کسب و کار باشگاه ها و همچنین رشد و تعالی ورزش در سطح کلان بوده است.

وی در ادامه افزود: در تلاش هستیم که هر سالانه این آیین را در سطوح بالاتر برگزار نماییم تا شاهد تلاش بیشتر باشگاه ها جهت دستیابی به شاخص های مورد نظر این دوره ها باشیم.

در ادامه محمد رضا داورزنی معاون امور ورزش قهرمانی وزارت ورزش ضمن تشکر از تمامی برگزار کننده های این آیین گفت: طبق آمار بدست آمده، بیش از 25 هزار باشگاه ورزشی حصوصی در سطح کشور داریم که به طور متوسط حدود دو میلیون و پانصد هزار نفر از ظرفیت این باشگاه ها استفاده می کنند.

وی ادامه داد: به طور میانگین حدود 5 هزار میلیارد تومان از سوی باشگاه های ورزشی خصوصی در امر ورزش سرمایه گذاری شده است که منجر به ایجاد بیش از 260 هزار نفر اشتغال به طور مستقیم شده است.

معاون امور ورزش قهرمانی وزارت ورزش و جوانان همچنین تاکید کرد: از تمامی رسانه ها انتظار می رود که تنها به دنبال اخبار و رویدادهای ورزشی در باشگاه های بزرگ به مانند استفلال و پرسپولیس نروند و از ظرفیت باشگاه های ورزشی خصوصی نیز جهت اطلاع رسانی مفید به عموم جامعه استفاده کنند.

همچنین در ادامه این مراسم، باشگاه فرهنگی ورزشی باریج اسانس کاشان در بخش باشگاه برتر در حوزه استعدادیابی توانست تندیس طلایی و لوح تقدیر را از آن خود کند و خانم فاطمه حسیبی مدیرعامل باشگاه به همراه آقای محمدرضا واعظ مدیر باشگاه جوایز خود را از دستان آقای دکتر داوری دریافت نمودند.

علاوه بر فاطمه حسیبی، محمد رضا واعظ، معین حسیبی مسئول روابط عمومی باشگاه و همچنین آقای زهرایی مسئول تبلیغات شرکت داروسازی باریج اسانس نیز در آیین تندیس ملی باشگاه داری حضور داشتند.

لازم به توضیح است که باشگاه های سایپا و کاله نیز به عنوان باشگاه های شاخص در امور قهرمانی جوایز و تندیس خودشان را از آقای دکتر داورزنی دریافت کردند.

در همین باره، محمدرضا واعظ مدیر باشگاه باریج اسانس در حاشیه برگزاری این مراسم گفت: دریافت تندیس و گواهینامه باشگاه داری در زمینه استعدادیابی از بین ۲۵هزار باشگاه در ایران نشان از دارا بودن شاخصه های استاندارد سازی شده ورزشی در زمینه استعدادیابی می باشد .

وی در ادامه افزود: این تندیس و گواهینامه پس از ارزیابی تخصصی و بازرسی کارشناسان و دکترین های ورزشی در دانشگاه تهران و وزارتخانه ورزش و جوانان به باشگاه اختصاص یافت که باشگاه باریج اسانس توانست با بیشترین امتیاز تندیس طلایی را به مجموعه افتخارات خود بیافزاید. این تندیس نشانه و نمادی بارز از تعهد .تخصص و تلاش کلیه کادر ،مربیان و بازیکنان خانواده بزرگ باشگاه باریج اسانس می باشد .

واعظ تاکید داشت: امیدواریم هر روز بتوانیم بیشتر و بهتر از قبل مسئولیت اجتماعی خودمان رو برای کلیه خانواده های والیبال دوست کاشانی انجام و در همین جا از تمامی خانواده های خوب و فهیم کاشانی که فرزندانی مستعد در زمینه والیبال دارند، دعوت به حضور به باشگاه باریج اسانس می نمایم .تا بتوانند از ظرفیت باشگاه نمونه و ملی کشوری در جهت پیشبرد آینده ورزشی فرزندشان بهره مند گردند .

کلمات کلیدی :
تندیس طلا و لوح تقدیر برای باشگاه باریج اسانس کاشان -
تعداد نظرات ( 0)
تا کنونی نظری برای این مطلب ثبت نشده است
نظر بدهید