گشایش سه مسیر جدید آموزش سنگ نوردی در کاشان

گشایش سه مسیر جدید آموزش سنگ نوردی در کاشان

نوشته شده توسط روابط عمومی __ سه شنبه 20 فروردین 1398 4:33:29

 گشایش سه مسیر جدید آموزش سنگ نوردی در کاشان

 به همت اعضای هیئت کوهنوردی شهرستان کاشان دو مسیر آموزشی و یک مسیر بلند سنگ نوردی در سایت سنگنوردی کاشان گشایش یافت.

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان کاشان با همکاری اعضای هیئت کوهنوردی و سنگنوردی شهرستان‌های کاشان و زنجان و بروجرد دو مسیر آموزشی سنگنوردی به طولهای‌25 و 22 متر ویک مسیر بلند حرفه ای به طول  ۱۱۰ متر واقع در سایت سنگ نوردی مزرعه جوزقچین کاشان گشایش یافت.

 علی شکرریز یکی از اعضای هیئت کوهنوردی شهرستان کاشان و یکی از هیمالیانوردان فدراسیون کوهنوردی جمهوری اسلامی ایران در این خصوص گفت :برای گشایش این مسیر می بایست از تجهیزات حرفه ای استفاده نمود که در شهرستان کاشان از آن برخوردار نبودیم که موفق شدیم با همکاری گروه های شهرهای بروجرد و زنجان به این امکان دست پیدا کرده و مسیرهای آموزشی و حرفه‌ای برای علاقمندان ایجاد نماییم.

 علی شکرریز در ادامه گفت :برای گشایش این مسیرها بالغ بر ۱۰ میلیون ریال به صورت شخصی هزینه شد که این هزینه در قالب تجهیزات و امکانات از قبیل کارگاه زنجیر ، بولت ، صفحه رول و غیره هزینه شده است که بخش ابزار نصب را از امکانات دوستان خود در هیاتهای شهرهای بروجرد و زنجان استفاده کردیم.

 وی همچنین گفت: گشایش این مسیرها با همکاری تعداد ۱۷ نفر از علاقمندان این ورزش جذاب و حرفه‌ای که ۱۰ نفر آنها از میهمانان بودند انجام شد .

علی شکری ازپیش ازاین افتخارات 2 بارفتح قله علم کوه از مسیر دیواره و قله آیلندپیک هیمالیا و دماوند زمستانه را در کارنامه خود دارد این روزها با تمرینات ویژه خود را برای فتح قله اورست آماده می نماید .

 شایان ذکر است ورزش سنگنوردی در شهرستان کاشان از سال ۱۳۷۷ کار خود را آغاز نموده است و در این مدت قهرمانانی را به جامعه ورزش معرفی کرده است و پیش از این نیز از  ۲ سایت آموزشی در مسیر دره به نامهای معدن و دره پریان و یک دیواره مصنوعی در محل باشگاه تختی برخورداربوده است .

 

 

کلمات کلیدی :
گشایش سه مسیر جدید آموزش سنگ نوردی در کاشان -
تعداد نظرات ( 0)
تا کنونی نظری برای این مطلب ثبت نشده است
نظر بدهید