برگزاری مراسم تجلیل از روسای ورزشی شهرستان کاشان

برگزاری مراسم تجلیل از روسای ورزشی شهرستان کاشان

نوشته شده توسط برگزاری مراسم تجلیل از روسای ورزشی شهرستان کاشان __ یکشنبه 26 اسفند 1397 9:47:33

برگزاری مراسم تجلیل از روسای ورزشی شهرستان کاشان

شب گذشته از روسای هیات های ورزشی شهرستان کاشان در مراسم با شکوهی با حضور مسئولین عالیرتبه شهرستان تجلیل به عمل آمد

 به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان کاشان شب گذشته طی مراسم باشکوهی با حضور مرتضوی فرماندار کاشان ،معاونین فرماندار ،اعضای شورای اسلامی شهر کاشان ،روسای ادارات و نهادها و ارگانهای شهرستان ،از خیرین ورزشکار و روسای هیات های ورزشی شهرستان تجلیل به عمل آمد.

 در این مراسم که با عرض خیر مقدم و برشماری وضعیت و جایگاه ورزشکاران در سطح کشور و اشاره به نقاط قوت ضعف آن توسط ریاست اداره ورزش و جوانان شهرستان کاشان آغاز گردید با سخنرانی دادستان شهرستان کاشان در خصوص اهمیت و جایگاه ورزش و نکات مهم مدیریتی و اجتماعی با اشاره به سیره و روش انبیا خصوصا زندگی حضرت علی علیه‌السلام ادامه یافت.

 مرتضایی فرماندار کاشان که از میهمانان ویژه مراسم بود در بخشی از سخنان خود با اشاره به پیگیری های بعمل آمده در خصوص موضوع استان کاشان ایراد سخن داشتم و اذعان داشت ، انشاءا... با تحقق این مهم راه های رشد و توسعه شهرستان کاشان در همه زمینه ها هموار خواهد شد.

 در این مراسم در مراحل مختلف از روسای هیات های برتر شهرستان در سطح استان و همچنین روسای هیات های ورزشی شهرستان کاشان ،خیرین ورزشیار شهرستان و پرسنل اداره ورزش با اهدای هدایایی تجلیل به عمل آمد.

 شایان ذکر است در بخشی از مراسم ،با تشریفات خاص از طرف اداره ورزش و جوانان با ۴ تن از خیرین ورزشیار شهرستان ،توافقنامه رسمی مبنی بر احداث خانه تکواندو، احداث سالن ورزشی چند منظوره ،احداث پیست سوارکاری و خانه بسکتبال شهرستان کاشان، به امضا رسید.

کلمات کلیدی :
برگزاری مراسم تجلیل از روسای ورزشی شهرستان کاشان -
تعداد نظرات ( 0)
تا کنونی نظری برای این مطلب ثبت نشده است
نظر بدهید