اعلام رویکرد جدید هیئت دوچرخه سواری شهرستان کاشان در سال ۱۳۹۸

اعلام رویکرد جدید هیئت دوچرخه سواری شهرستان کاشان در سال ۱۳۹۸

نوشته شده توسط روابط عمومی __ شنبه 18 اسفند 1397 10:57:15

 اعلام رویکرد جدید هیئت دوچرخه سواری شهرستان کاشان در سال ۱۳۹۸

 پنجشنبه گذشته هیئت دوچرخه سواری شهرستان کاشان در محل استادیوم شهید ناصر فکری سالن اجتماعات با حضور قهرمانان ورزشکاران و مسئولین گروه های دوچرخه سواری شهرستان آخرین نشست خود را در سال ۱۳۹۷ برگزار کرد

 به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان کاشان در این نشست که بیش از ۲ ساعت به طول انجامید و سلامیان زاده رئیس اداره ورزش و جوانان نیز از ابتدا در این جلسه حضور داشتند ،حاضرین در جلسه ضمن ارائه عملکرد گروه های خود ، پیشنهادات و انتقادات خود را به صورت شفاهی و کتبی به مسئولین جلسه ارائه کردند.

در این نشست که بیش از ۷۰ درصد از مسئولین گروه های دوچرخه سواری شهرستان کاشان حضور داشتند پس از بیان دغدغه‌ها و پیشنهادات توسط حاضرین ،علی دهقانی رئیس هیئت دوچرخه سواری شهرستان کاشان ضمن تقدیر از گروه هایی که در این نشست شرکت کردند همدلی و همسویی بیشتر با هیئت را از طرف گروه‌ها درخواست کرد.

 در ادامه این نشست جعفر بزمی یان دبیر هیئت دوچرخه سواری شهرستان کاشان در خصوص رویکرد قهرمان پروری هیئت در سال ۱۳98  گفت: این هیئت ظرف دو سال گذشته در خصوص فرهنگ سازی دوچرخه سواری در قالب همایش های درون شهری و برون شهری ،نهایت تلاش خود را انجام داده است که نتایج آن کاملا مشهود است و در سال ۱۳۹۸ رویکرد استعدادیابی و قهرمان پروری را در برنامه خود قرار داده است.

 وی همچنین در خصوص اهمیت گزارش دهی گروه های دوچرخه سواری شهرستان به هیئت، اهمیت بیمه ورزشی ، نیازمندیهای هیات از جمله دفتر هیئت در حضور ریاست اداره ورزش ایراد سخن داشت.

ریاست اداره ورزش و جوانان شهرستان کاشان در خصوص رشد چشمگیر دوچرخه سواری شهرستان که آن را از نقاط قوت عملکرد این هیئت دانست، در مورد شیوه ارزشیابی هیئت‌ها که ملاک آن ،برگزاری مسابقات ، اعزام‌ها ، همایش‌ها و از همه مهمتر تعداد بیمه های ورزشی هیئت های ورزشی شهرستان است که می‌تواند در تقسیم بودجه هیئت ها موثر واقع شود ایراد سخن و یادآور شد که رویکرد جدید این هیئت در سال ۱۳۹۸ در واقع رویکرد و ماموریت اصلی اداره ورزش و جوانان شهرستان کاشان است که از هیئت انتظار می‌رود در سال جدید به این رویکرد به صورت جدی پرداخته شود.

 پس از سخنان رئیس اداره ورزش و جوانان از طرف هیات دوچرخه سواری شهرستان برای قهرمانان خود در سال 1397 در حضور خانواده ایشان که در مسابقات کشوری و استانی کسب نموده بودندو همچنین مسئولین گروه ها و خیرین  هدایا و لوح تقدیر های اهدا گردید و از ایشان تقدیر به عمل آمد.

 شایان ذکر است یکی از اهداف این جلسه بررسی مسائل مربوط به پیشکسوتان بود که با توجه به نامه ای که از طرف هیئت استان به هیئت شهرستان کاشان در این خصوص ابلاغ دستور پیگیری داده بودند، برخی از پیشکسوتان حاضر در جلسه به موارد مورد نظر اشاره و آن را بیان و پی گیری نمودند.

کلمات کلیدی :
اعلام رویکرد جدید هیئت دوچرخه سواری شهرستان کاشان در سال ۱۳۹۸ -
تعداد نظرات ( 0)
تا کنونی نظری برای این مطلب ثبت نشده است
نظر بدهید