قهرمانی بانوان باریج اسانس در مسابقات والیبال جام باشگاه های ایران

قهرمانی بانوان باریج اسانس در مسابقات والیبال جام باشگاه های ایران

نوشته شده توسط روابط عمومی __ پنج شنبه 9 اسفند 1397 5:51:21

قهرمانی بانوان باریج اسانس در مسابقات والیبال جام باشگاه های ایران

به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی باریج اسانس کاشان، دیدار فینال و رده بندی مسابقات والیبال جام باشگاه های بانوان ایران، چهارشنبه 7 اسفند ماه ۱۳۹۷ در قزوین با حضور فاطمه حسیبی مدیرعامل باشگاه باریج اسانس، فتاحی رئیس هیات والیبال شهرستان و واعظ مدیر باشگاه باریج اسانس و دیگر مسئولین ورزش استان قزوین برگزار شد.

فینال این دوره از مسابقات، بین دو تیم بانوان باریج اسانس کاشان و اکسون تهران برگزار شد که در پایان ولیبالیستهای باریج  موفق شدند با نتیجه 3 بر یک حریف تهرانی خود را شکست داده و به مقام قهرمانی مسابقات والیبال جام باشگاه های بانوان ایران دست پیدا کنند.

در این دیدار، ست اول با نتیجه 25 بر 23 به نفع تیم باریج اسانس به پایان رسید. در ست دوم هم کاشانی ها با نتیجه 25 بر 12 حریف خود را شکست دادند. اما در ست سوم این تیم اکسون تهران بود که با نتیجه 25 بر 21 توانست با پیروزی از زمین بازی خارج شود. در ست چهارم بود که شیردختران کاشانی غیرتمند حاضر شدند و توانستند با نتیجه 25 بر 23 حریف خود را شکست دهند و کاپ قهرمانی را بالای سر خود ببرند.

دیدار رده بندی هم بین دو تیم قزوین و مهاباد برگزار شد که در پایان میزبان مسابقات توانست عنوان سومی را از آن خود کند.

در دور برگشت مسابقات والیبال جام باشگاه های بانوان ایران که از 4 اسفندماه آغاز شده بود، تیم بانوان باریج اسانس با تیم های مدرن مشهد و مهاباد و نفت آغاجاری در گروه B هم گروه بود.

در این گروه، تیم بانوان باریج اسانس در دیدار اول خود توانست با نتیجه 3 بر صفر تیم مدرن مشهد را شکست دهد. دیدار دوم کاشانی ها با مهاباد بود که با نتیجه سه بر صفر به نفع باریج اسانس به پایان رسید. دیدار سوم نیز با تیم نفت آغاجاری بود که این دیدار هم با نتیجه 3 بر صفر به نفع کاشانی ها به پایان رسید. روز گذشته نیز در دیدار ضربدری تیم باریج اسانس و شهرداری قزوین رو در روی هم صف آرایی کردند که در پایان این دختران کاشانی بودند که با غلبه بر میزبان مسابقات، راهی دیدار فینال شدند.

در ترکیب تیم بانوان باریج اسانس، خانم ها: فاطمه عنایت، ریحانه داورپناه، الهه حلاج، صبا ایدلخانی، شبنم نوروز، زویا خالقی، فاطمه زیدآبادی، فاطمه احمدی، سمیه شیرزای، افروز کریمی، زهرا کریمی، سوگند سلیم، فاطمه ابراهیمی، فاطمه طاهری، عاطفه جمالی، ملیکا ارشدی، طوبی حسین زاده و سارا مسیحی به سرمربیگری خانم خمسه و کمک مربیگری خانم ها داودی، ترکی و محلوجی به عنوان بدن ساز حضور دارند.

کلمات کلیدی :
قهرمانی بانوان باریج اسانس در مسابقات والیبال جام باشگاه های ایران -
تعداد نظرات ( 0)
تا کنونی نظری برای این مطلب ثبت نشده است
نظر بدهید