استعدادیابی علمی والیبال در باشگاه باریج اسانس کاشان

استعدادیابی علمی والیبال در باشگاه باریج اسانس کاشان

نوشته شده توسط روابط عمومی __ سه شنبه 18 دی 1397 7:8:26

استعدادیابی علمی والیبال در باشگاه باریج اسانس کاشان

باشگاه فرهنگی ورزشی باریج اسانس کاشان با همکاری اداره آموزش و پرورش شهرستان طرح استعدادیابی والیبال ویژه دانش آموزان دختر کاشانی را برگزار کرد

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان کاشان  و به نقل از روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی باریج اسانس کاشان، مرحله دوم طرح استعدادیابی باشگاه باریج اسانس با همکاری اداره آموزش و پرورش شهرستان، ویژه دانش آموزان دختر کاشانی روز ۱۴ دی ماه ۱۳۹۷ در سالن کتابچی برگزار گردید.

در این مراسم که با استقبال ویژه خانواده ها و والیبال آموزان مواجه شده بود، خانم حسیبی مدیرعامل باشگاه باریج اسانس و آقایان حکیمیان معاون تربیتی اداره آموزش و پرورش و فتاحی رئیس هیات والیبال شهرستان و خانم پروانه خمسه مربی تیم دسته یک باریج اسانس و دیگر مسئولین ورزش شهرستان حضور داشتند،ابتدا محمدرضا واعظ مدیر باشگاه ضمن خیرمقدم به تمامی مدعوین و والیبال آموزان و خانواده محترمشان، از تلاش و همکاری باشگاه باریج اسانس با اداره آموزش و پرورش شهرستان برای توسعه و پیشبرد ورزش پایه و قهرمانی به خصوص رشته والیبال خبر داد.

وی همچنین اضافه کرد: استارت طرح استعدادیابی در مدارس دخترانه و پسرانه توسط باشگاه باریج اسانس، اقدامی بسیار ارزنده جهت توسعه ورزش پایه و قهرمانی شهرستان است.

در ادامه، حکیمیان معاون تربیتی اداره آموزش و پرورش شهرستان ضمن قدر دانی از حمایت ها و اقدامات اثرگذار باشگاه باریج اسانس در توسعه ورزش کاشان از اعلام آمادگی اداره آموزش و پرورش شهرستان برای استفاده از ظرفیت مدارس شهرستان برای توسعه، رشد و آموزش دانش آموزان مشتاق والیبال و دیگر رشته های ورزشی خبر داد.

همچنین حسن فتاحی رئیس هیات والیبال شهرستان در این مراسم گفت: خیلی خوشحالیم که با برنامه ریزی های مدون مدیران باشگاه به خصوص خانم حسیبی، شاهد حضور ۴ بازیکن دختر این باشگاه در ترکیب تیم ملی والیبال هستیم.

در انتهای برنامه، خانم فاطمه حسیبی مدیرعامل باشگاه باریج اسانس از حمایت همه جانبه باشگاه از والیبال آموزان مشتاق در طرح استعدادیابی خبر داد و گفت: بنده تا زمانی که در این جایگاه باشم، از ورزش شهرستان حمایت خواهم کرد.

در پایان این مراسم، از کادر فنی و بازیکنان تیم لیگ دسته یک و آکادمی باریج اسانس با حضور مسئولین و مدعوین تقدیر و تشکر شد.

Moein hasibi:

باشگاه فرهنگی ورزشی باریج اسانس کاشان از سال ۱۳۸۴ با همت و درایت مرحوم حسین حجازی پدرصنعت اسانس ایران تاسیس شد.

یکی از اهداف مرحوم حجازی بعد از تشکیل باشگاه، رشد و تعالی ورزش شهرستان با رویکرد ورزش پایه و قهرمانی بود که به این مهم در سال های ۸۵ تا ۹۰ دست پیدا کرد. که نتیجه آن قهرمانی تیم والیبال باریج اسانس در مسابقات لیگ دسته یک و کسب رتبه دوم و سوم لیگ برتر والیبال کشور بود.

بعد از ایشان و از سال ۱۳۹۳، خانم فاطمه حسیبی سکاندار این مسئولیت شدند. رویکرد و برنامه های ایشان به مانند همسر فقیدشان، توجه به ورزش پایه و آکادمی در رشته والیبال و همچنین سایر رشته های ورزشی از جمله ووشو، دو و میدانی، فوتسال، بدنسازی بود.

 

دعوت شدن 8 بازیکن دختر و پسر کاشانی از باشگاه باریج اسانس به اردوی تیم ملی والیبال جمهوری اسلامی ایران، نتیجه همین نگرش ایشان و همکارانشان در باشگاه باریج اسانس بوده است.

به همین جهت، باشگاه باریج اسانس با همکاری اداره آموزش و پرورش شهرستان و اداره ورزش و جوانان کاشان، طرح استعدادیابی از مدارس دخترانه و پسرانه کاشان را اجرا کرد.

آقای وادی مدرس و مربی بین المللی فدراسیون والیبال و مدیرفنی باشگاه و خانم خمسه سرمربی تیم بانوان، در این امر باشگاه باریج اسانس را همراهی می کنند.

حضور بیش از 80 والیبال آموز پسر و 200 بازیکن دختر از مدارس در طرح استعدادیابی باشگاه باریج اسانس، اولا نشان از توجه والدین به مقوله ورزش و ثانیا حمایت این باشگاه از والیبال آموزان و همچنین رشد و پیشرفت ورزش آکادمی و قهرمانی شهرستان را دارد.

کلمات کلیدی :
استعدادیابی علمی والیبال در باشگاه باریج اسانس کاشان -
تعداد نظرات ( 0)
تا کنونی نظری برای این مطلب ثبت نشده است
نظر بدهید