برگزاری اولین همایش بازی های بومی محلی در بخش قمصر کاشان

برگزاری اولین همایش بازی های بومی محلی در بخش قمصر کاشان

نوشته شده توسط روابط عمومی __ چهار شنبه 12 دی 1397 8:23:25

برگزاری اولین همایش بازی های بومی محلی در بخش قمصر کاشان  

اولین همایش بازی های بومی محلی جام فجر در روز جمعه مورخ ۱۲ بهمن ماه به میزبانی روستای قهرود در ۱۳ رشته پیشنهادی برگزار می گردد

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان کاشان طی پنجمین و آخرین جلسه هم اندیشی ورزش روستایی که در تاریخ ۴ دی ماه در سالن دبیرخانه جشنواره شهر قمصر برگزارگردید، مقرر شد اولین همایش بازی های بومی محلی جام فجر در روز جمعه مورخ ۱۲ بهمن ماه به میزبانی روستای قهرود در ۱۳ رشته پیشنهادی برگزارگردد.

در این جلسه که با حضور سرکار خانم سعیدی مسئول دفتر صفاری نماینده مردم شهرستان نطنز و بخش قمصر در مجلس شورای اسلامی صورت گرفت. تعیین شد همایش بزرگ مسابقات  بازی های بومی محلی این بخش در تاریخ ۱۲ بهمن ماه به میزبانی روستاهای جوینان و قهرود در رشته های ورزشی فوتبال دستی ، طناب کشی و دال پلان ، تیراندازی با تفنگ بادی ،دارت ،وسطی ، چوب کشی، تایر رانی ، خونه بازی منچ ، شطرنج ،تنیس روی میز و مچ اندازی ،در یک روز و با حضور ورزشکاران از روستاهای سراسر بخش قمصر برگزار گردد. و همچنین مقرر شد یک دوره مسابقات دانش آموزی در دی ماه به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب برگزار گردد.

ضمنا در خصوص برگزاری مسابقات فوتسال و والیبال بخش قمصر با توجه به هماهنگی های لازم در این خصوص زمان برگزاری متعاقا اعلام می گردد.

کلمات کلیدی :
برگزاری اولین همایش بازی های بومی محلی در بخش قمصر کاشان -
تعداد نظرات ( 0)
تا کنونی نظری برای این مطلب ثبت نشده است
نظر بدهید