متن پاسخ رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان کاشان

متن پاسخ رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان کاشان

نوشته شده توسط روابط عمومی __ دوشنبه 7 آبان 1397 9:4:11

متن پاسخ رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان کاشان

به پیامهای تبریک هفته تربیت بدنی و ورزش

طی هفته گذشته به مناسبت گرامیداشت هفته تربیت بدنی و ورزش برخی از مسئولین شهر روسای ادارات و هیئت های ورزشی و اعضای هیئت های ورزشی ،مربیان ،پیشکسوتان و ورزشکاران به دیدار رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان کاشان رفته و این هفته را به ایشان و همکاران وی تبریک گفتند.

محمد جواد اسلامیان زاده رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان کاشان در پاسخ به ابراز محبت جامعه ورزش پیامی را به شرح ذیل منتشر کرد.

بسم الله الرحمن الرحیم

طی هفته گذشته اینجانب و همکاران محترم اداره ازطرف دوستان از جمله ،جامعه ورزش شهرمان به جهت گرامیداشت هفته تربیت بدنی و ورزش مورد تفقد دوستان قرار گرفتیم و این درحالی است که میبایست این ایام خجسته را به مردم شهرمان تبریک گفت که الحمدلله شاهد رشد روز افزون ورزش در سبد خانوار مردم هستیم.

و این نشانگر بینش ،درایت و فرهیختگی مردم این شهر با پیشینه چند هزار ساله است و دقیقا همین موضوع کار ما را سخت تر می کند که امیدواریم در سایه توجهات حضرت حق و حمایت ها و مشارکت های مردم بتوانیم پیگیر امور در رسیدن به هدف اصلی که سلامت جامعه و پیشگیری از آسیب های اجتماعی است ، باشیم .

در پایان از همه عزیزانی که به انحاء مختلف ستاد ورزش شهرستان و اینجانب را مورد محبت قرار دادند ،تقدیر و تشکر نموده و از خداوند سبحان آرزوی موفقیت و سلامت پایدار برای همه را دارم.

کلمات کلیدی :
متن پاسخ رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان کاشان -
تعداد نظرات ( 0)
تا کنونی نظری برای این مطلب ثبت نشده است
نظر بدهید