برگزاری اولین جلسه کارگاه تیپ شناسی شخصیت

برگزاری اولین جلسه کارگاه تیپ شناسی شخصیت

نوشته شده توسط روابط عمومی __ سه شنبه 25 اردیبهشت 1397 7:28:45

برگزاری اولین جلسه کارگاه تیپ شناسی شخصیت

سومین کارگاه از سری کارگاه های آموزشی واحد جوانان اداره ورزش و جوانان شهرستان کاشان با همکاری ثمن   بانوان اندیشه و عاطفه کاشان برگزار شد  .

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان کاشان  اولین کارگاه از دوکارگاه آموزشی تیپ شناسی شخصیت با تدریس سرکار خانم مینا سعادت -کارشناس ارشد روانشناسی بالینی- و با حضور ۱۸ شرکتکننده با همکاری ثمن   بانوان اندیشه و عاطفه و واحد جوانان اداره ورزش برگزار شد.

 در این کارگاه استاد سعادت با بیان مقدماتی درباره شخصیت و مولفه های آن به نظریههای شخصیت پرداخته در مورد انواع تیپ های شخصیتی به بحث و تبادل نظر پرداختند  و تاثیر انواع تیپ های شخصیتی روی ازدواج و شغل را بیان نمودندکه مورد توجه علاقمندان و شرکت کنندگان قرار گرفت .

ضمنا پیش از این نیز با همکاری واحد جوانان اداره ورزش و جوانان اولین جلسه کارگاه در حین ازدواج ویژه زوجین عقد و نامزد با حضور استاد سرکار خانم نامیه گلستانه -کارشناس ارشد روانشناسی بالینی - که طی آن مباحث مهارتهای همدلی و مهارت های انتقادی زوج و ادبیات کلام همسران مورد تدریس واقع شد و دومین جلسه کارگاه در حین ازدواج با موضوع نقش و جایگاه والدین در زندگی زناشویی خود آگاهی و دیگر آگاهی همسران با حضور سرکارخانم ناحیه گلستانه نیز برگزار شده بود.

کلمات کلیدی :
برگزاری اولین جلسه کارگاه تیپ شناسی شخصیت -
تعداد نظرات ( 0)
تا کنونی نظری برای این مطلب ثبت نشده است
نظر بدهید