پایان مسابقات فوتسال جام یادواره شهدای نیاسر

پایان مسابقات فوتسال جام یادواره شهدای نیاسر

نوشته شده توسط روابط عمومی __ چهار شنبه 15 فروردین 1397 4:10:55

پایان مسابقات فوتسال جام یادواره شهدای نیاسر

مسابقات فوتسال جام نوروز97 نياسر با نام شهداي معظم شهرنياسر از روز4 /1 /97 در سالن ورزشی بوستان نیاسر آغاز  و در شب میلاد امیرالمومنین (ع) به پایان رسید.

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان کاشان  به نقل از نمایندگی ورزش و جوانان بخش نیاسر  در این دوره از مسابقات دوازده تیم  از جمله؛ ۱_ شاهین آبشار ۲_شهدای نیاسر ۳_شهید عرشی ۴_مجمع فرهنگی اهل بیت(ع) ۵_غروب نگین ۶_گلاب محلوجی ۷_استرک ۸_شهیدارزانی ۹_علوی ۱۰_وادقان ۱۱_آذرخش و ۱۲_شهید عربزاده حضور داشتند.

بازیها درسه گروه چهار تیمی برگزار شد که از هر گروه دو تیم مستقیم به مرحله بعد راه یافتند و دو تیم سوم با امتیاز و تفاضل بهتر به جمع آنها پیوستند و چهار تیم گلاب محلوجی، شهدای نیاسر، استرک و غروب نگین به مرحله نیمه نهایی صعود کردند.

درمرحله نیمه نهایی گلاب محلوجی با غلبه بر شهدای نیاسر و غروب نگین با غلبه بر استرک به فینال راه یافتند ودر بازی فینال گلاب محلوجی قهرمان این دوره از مسابقات شد، غروب نگین مقام دوم راکسب کرد و تیم شهدای نیاسر به دلیل حضور نیافتن تیم استرک در بازی رده بندی به مقام سوم رسید.

تیم شاهین آبشار تیم اخلاق این بازی ها لقب گرفت و آقای وحید نجفیان از تیم گلاب محلوجی با 22 گل زده بهترین گلزن این مسابقات شد.

کلمات کلیدی :
پایان مسابقات فوتسال جام یادواره شهدای نیاسر -
تعداد نظرات ( 0)
تا کنونی نظری برای این مطلب ثبت نشده است
نظر بدهید